Сочен и брз 3 во 1 појадок: Супер калорични пржени сендвичи готови за 5 минути

Сакате сочен, калоричен, но брз појадок?

Нема проблем, ви предлагаме три начини да подготвите фантастична комбинација од тост и топли сендвичи.

Што е најважно, се е готово за не повеќе од 5 минути, а овие сендвичи не само што изгледаат совршено, туку се и супер вкусни.

Состојки:

  • 6 јајца
  • 3 парчиња леб
  • 3 парчиња сирење
  • шунка
  • путер
  • сецкан кромид
  • авокадо
  • сланина

Се разбира, можете да експериментирате со состојките.

Уживајте!